AGD: kupować przez Internet, czy stacjonarnie?

AGD: kupować przez Internet, czy stacjonarnie?

Zakup sprzętów do domu jest często kapitałochłonny. Niezależnie, czy chodzi o małe AGD, czy większe urządzenia. Sklepy prześcigają się obecnie w oferowaniu produktów od czołowych producentów.

Wymyślane są kolejne klasy wyrobów, a także dodatkowe opcje wbudowywane w sprzęt AGD. Jeśli jednak decydujemy się na ich zakup powinniśmy zastanowić się przede wszystkim nad miejscem, które oferuje najlepsze ceny i wysoką jakość. Pytanie brzmi: czy małe AGD korzystniej kupić przez Internet, czy stacjonarnie?

Zalety zakupów internetowych

Postanowiliśmy przyjrzeć się ofertom sprzedaży AGD od firmy Samsung. Porównaliśmy ceny urządzeń, a także pakiety opcji, jakie są proponowane klientom. Zdecydowanie lepiej wypadły na tym tle sklepy internetowe. Relacja „cena- funkcje pracy” w przypadku zakupów AGD przez Internet wypadała zdecydowanie lepiej, niż w sklepach stacjonarnych. Ceny pozbawione wysokiej marży, charakterystycznej dla sieciowych sklepów AGD, a także większy wybór to zalety, które zadecydowały o wynikach naszych testów. Rada od naszego zespołu? Sprawdźcie sklep z AGD Maxelektro. W trakcie naszej pracy wyróżniali się pod względem niskich cen.

Czemu sklepy stacjonarne tracą?

Główną przyczyną, dla której sklepy stacjonarne tracą klientów oraz uznanie, stają się wysokie ceny. Najbardziej popularne punkty sprzedaży nakładają na zakup produktów wysokie marże, które decydują o wysokich kosztach produktów. Są to zazwyczaj sklepy sieciowe, które mimo wszystko pozostają daleko za wygodą zakupów internetowych.

2 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *