Testujemy sprzęty AGD: firma Samsung

Testujemy sprzęty AGD: firma Samsung

Wybór odpowiedniego producenta sprzętu AGD nie jest wcale oczywisty. Na rynku funkcjonuje wiele firm, których produkty promowane są na najlepsze i najbardziej niezawodne. Jak jest w rzeczywistości?

Postanowiliśmy przeprowadzić serię testów, dzięki której przyjrzymy się poszczególnym ofertom producentów. Naszym pierwszym celem stała się pralka Samsung i to właśnie jej cechy zbadaliśmy w naszym teście. Jak wypadła w naszej ocenie oraz czy jest jej zakup jest opłacalny dla każdego?

Dostępność

Samsung to producent, który pochwalić może się dużym doświadczeniem w pracy na rynku. Jego produkty są dostępne na całym świecie i prezentują różne klasy wyrobów. Firma dba, by klienci mieli łatwy dostęp do swoich artykułów. W naszym teście Samsung poradził sobie znakomicie. W sprawdzanych przez nas punktach sprzedaży stacjonarnej oraz Internetowej (m.in. sklep Maxelektro) pralka Samsung znajdowała się w ofercie. Jej stopień zaawansowania oraz dodatkowe opcje pracy współgrały z cenami, jakie poszczególne sklepy proponowały klientom. Nasza ocena? Jeśli zależy Ci na ekonomicznej pralce, która posłuży przez lata Samsung jest dla Ciebie.

Ceny

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, ceny poszczególnych pralek Samsung zależały w dużej mierze od opcji produktu. Najbardziej podstawowe z nich swoje ceny zaczynały od 1000zł w zależności od miejsca sprzedaży. Na podstawie przeprowadzonego testu możemy polecić zakupy internetowe. W większości przypadków marże sklepów stacjonarnych znacząco odbiegały od tych, nakładanych przez sklepy online. Mówiąc prościej: były one zwyczajnie zawyżone.

2 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *