Jak kupić sprzęt do domu i nie przepłacić?

Jak kupić sprzęt do domu i nie przepłacić?

Zakup produktów AGD dotyczy nie tylko osób na nowo urządzających się w mieszkaniu. Są przypadki, gdy spotyka nas nagła awaria sprzętu, której nie da się usunąć.

Na skróty - przejdź do wybranego akapitu: mniej

Wówczas zakup artykułów gospodarstwa domowego będzie konieczny. Mając do wyboru setki punktów sprzedaży oraz dostępnych na rynku opcji postanowiliśmy sprawdzić, gdzie najlepiej nabywać sprzęt AGD i nie przepłacać.

Kupuj mądrze

Skupiliśmy się na jednym produkcie, by nasze testy miały jakikolwiek sens. Pralka Samsung to urządzenie, które zdecydowaliśmy się sprawdzić w pierwszej kolejności. Producent może pochwalić się dużą dostępnością produktu, co jest niewątpliwie udogodnieniem dla konsumenta. Pralkę można znaleźć niemalże w każdym sklepie stacjonarnym i Internetowym. Ceny podstawowej opcji tego urządzenia zaczynają się już od 1100 złotych, jednak należy wiedzieć, gdzie dokonuje się zakupu. Nasze testy pokazały, że łatwiejszą i bezpieczniejszą opcją będą zakupy przez Internet. Urzekła nas wygoda, komfort dostawy i przede wszystkim ceny niższe, niż w tradycyjnych sklepach. Od czego to zależy?

Zmywarka Amica DFM404SMG Zmywarka Amica DFM404SMG

Szerokość (cm) 44.8
Głębokość (cm) 60.4
Wysokość (cm) 84.5
Wysokość bez blatu (cm) 81.5
Waga (kg) 35.5
Klasa efektywności energetycznej A++
Lodówka Samsung RB33J8797S4 Lodówka Samsung RB33J8797S4

Wysokość (cm) 198
Szerokość (cm) 59.5
Głębokość (cm) 59
Waga (kg) 69
Klasa efektywności energetycznej A++
Roczne zużycie energii (kWh/rok) 253
Pralka Samsung WW 70J5346DW Pralka Samsung WW 70J5346DW

Wysokość (cm) 85
Szerokość (cm) 60
Głębokość (cm) 55
Waga (kg) 62
Pojemność znamionowa (kg) 7
Klasa efektywności energetycznej A+++

Sieciowe sklepy z AGD

Wyższe ceny sprzętów AGD w tradycyjnych sklepach są zauważalne nawet dla osób niezainteresowanych na co dzień technologią. Można powiedzieć, że wynikają one z wysokich marż, jakie sklepy sieciowe nakładają na swoje produkty. Internetowe sklepy, walcząc o klientów proponują więc nie tylko niższe koszty zakupu, lecz także dodatkowe opcje, takie jak darmowe dostawy. Właśnie dlatego proponujemy sprawdzić tą opcję zakupu sprzętu AGD.

Kliknij, by ocenić ten wpis!
[Total: 1 Average: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *