AGD do zabudowy. Jaką lodówkę wybrać?

AGD do zabudowy. Jaką lodówkę wybrać?

Wybranie porządnej lodówki do zabudowy wcale nie jest tak prostym zadaniem, jakby to mogło wydawać się na pierwszy rzut oka. Oferta na rynku jest naprawdę bardzo szeroka i różnorodna, dlatego też osoby, które nie znają się na sprzęcie AGD mogą mieć duży problem. Z niniejszego artykułu dowiedzą się Państwo na jakie elementy warto zwrócić uwagę, aby kupić lodówką na lata.

Dla kogo jest lodówka do zabudowy?

Nowoczesna lodówka do zabudowy jest doskonałym wyborem dla wszystkich tych osób, które w pierwszej kolejności cenią sobie walory estetyczne. Firma Samsung ma w swojej ofercie sprzedażowej bardzo wiele ciekawych lodówek do zabudowy, które w kuchni są praktycznie niezauważalne. Lodówka Samsung do zabudowy jest wspaniałą propozycją dla osób, które chcą stworzyć nowoczesną kuchnię w minimalistycznym stylu.

Na co zwrócić uwagę?

Przy zakupie nowej lodówki warto zwrócić uwagę nie tylko na jej design i cenę, ale również na wiele innych elementów. W pierwszej kolejności warto sprawdzić klasę energetyczną. Zgodnie z dyrektywą UE każde AGD musi mieć oznaczoną klasę energetyczną, dzięki której można szybko porównać interesujące nas modele. Lodówka jest jednym z tych urządzeń, które pracuje praktycznie 24 godziny na dobę, dlatego też nie można przejść obok tego parametru obojętnie. Godne uwagi są przede wszystkim lodówki z klasą A+ (np. model Samsung BRB260010WW), które charakteryzują się niskim zużyciem energii.

lodówka do zabudowy

Porządny agregat

W dzisiejszych czasach najczęściej spotykane są oczywiście lodówki z pojedynczym agregatem i termostatem. Wspomniana powyżej lodówka Samsung BRB260010WW może pochwalić się wysokiej jakości zamrażarką i niezawodnym kompresorem, na który udzielana jest aż 10-letnia gwarancja, co jest oczywiście najlepszym potwierdzeniem jej wysokiej jakości wykonania. Na szczególną uwagę zasługuje nowoczesny kompresor Digital Inverter, który w swojej klasie nie ma sobie równych. Kompresor zaprojektowany został w taki sposób, aby użytkownicy mogli samodzielnie regulować chłodzenie do swoich indywidualnych potrzeb.

System No Frost

W dzisiejszych czasach warto rozglądać się za lodówkami, które wyposażone są w system No Frost (np. lodówka do zabudowy BRB 260031WW). Mowa tutaj oczywiście o lodówkach bezszronowych, które wyposażone są w specjalny system zapobiegający zbieraniu oraz osadzaniu się szronu. Warto wspomnieć o tym, że w niektórym sprzęcie AGD system No Frost może dotyczyć jedynie chłodziarki. Lodówka Samsung BRB 260031WW wyposażona jest oczywiści w pełny system No Frost, dzięki czemu żywność pozostaje dłużej świeża i co najważniejsze na dłużej zachowa swoje drogocenne właściwości odżywcze.

Pojemność lodówki ma znaczenie

Bardzo ważnym parametrem jest również pojemność lodówki. Tutaj warto wziąć pod uwagę nie tylko liczbę osób w domu, ale również rodzaj przechowywanych produktów. Pamiętać należy o tym, że niektóre artykuły spożywcze muszą być magazynowane w osobnych strefach. Pod uwagę należy wziąć nie tylko pojemność chłodziarki, ale również pojemność zamrażarki.

lodówka do zabudowy Lodówka Samsung BRB 260010WW

Klasa efektywności energetycznej: A+
Pojemność użytkowa chłodziarki (l): 196
Pojemność użytkowa zamrażarki (l): 71
Technologia No Frost: tak
Rodzaj: do zabudowy
Kolor: Biały
lodówka do zabudowy
lodówka do zabudowy Lodówka Samsung BRB 260031WW

Klasa efektywności energetycznej: A+
Pojemność użytkowa chłodziarki (l): 194
Pojemność użytkowa zamrażarki (l): 72
Technologia No Frost: tak
Rodzaj: do zabudowy
Kolor: Biały
lodówka do zabudowy

Kliknij, by ocenić ten wpis!
[Total: 0 Average: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *