Categories Sprzęt AGD

Lodówka do 2000 zł – jaki model jest godny uwagi?

Przeznaczając na lodówkę 2000 zł, będziemy mogli zaopatrzyć się w wysokiej jakości sprzęt z systemem No Frost i innymi nowoczesnymi funkcjami. W tej cenie znajdziemy zarówno lodówki wolnostojące, jak i do zabudowy, a także modele z zamrażalnikiem u dołu i u góry. Należy jednak pamiętać, że lodówka ma spełniać nasze wymagania, dlatego przed jej zakupem powinniśmy zapoznać się z jej podstawowymi parametrami.

Lodówka do 2000 zł z technologią No Frost

Lodówki dostępne w tym segmencie cenowym powinny odznaczać się wysokiej jakości wykonaniem, praktycznym wyposażeniem, a także atrakcyjnym wyglądem. Powinny również oferować funkcje wspomagające utrzymanie świeżości żywności przez dłuższy czas. Dobrym przykładem są szuflady Fresh Zone, w które wyposażone są lodówki Samsung. Pamiętajmy również, że lodówka do 2000 zł powinna oferować system No Frost. Dzięki niemu ani w komorze chłodziarki, ani zamrażarki nie będzie gromadzić się gruba warstwa lodu. W tej kategorii cenowej bez problemu znajdziemy lodówki wolnostojące i do zabudowy. Jednak w tym drugim przypadku raczej będą to podstawowe modele, pozbawione wielu nowoczesnych technologii.

lodówka do 2000 zł

Samsung RB37J502VB1 – lodówka do 2000 zł

Jeśli szukasz dobrego urządzenia w tej cenie, polecamy Ci lodówkę Samsung RB37J502VB1 (Aktualnie Brak, polecamy model). Oferuje ona 255 l pojemności w chłodziarce i 98 l w zamrażarce. Stwarza to komfortowe warunki do przechowywania dużej ilości żywności, dzięki czemu ten model dobrze sprawdzi się w przypadku czteroosobowej rodziny.

Ta lodówka do 2000 zł plasuje się w klasie energetycznej A+++, dzięki czemu nie narazi nas na kosmiczne rachunki za prąd. Według szacunków producenta zużywa jedynie 183 kWh energii rocznie, a więc o wiele mniej niż lodówki w klasie A. Pozwoli więc zaoszczędzić trochę gotówki, a przy tym bardziej zadbać o środowisko naturalne.

Wnętrze lodówki Samsung RB37J502VB1 jest nie tylko pojemne, ale również praktyczne, co pozwoli układać żywność według konkretnych kategorii. Do dyspozycji są trzy półki wykonane z hartowanego szkła oraz sześć balkoników na drzwiach. Ich wysokość można dowolnie regulować w zależności od potrzeb. Producent zastosował tu również funkcje, dzięki którym żywność dłużej pozostaje świeża. Należą do nich wysuwane szuflady – FreshZone oraz CoolSelect, które świetnie nadają się do przechowywania mięs, ryb i owoców morza, a także warzyw i owoców.

W lodówce Samsung zastosowano także system No Frost, który zapobiega osadzaniu się szronu i lodu. Działa on w oparciu o specjalne wentylatory, zapewniające stały obieg powietrza i pomagające utrzymać odpowiedni poziom wilgoci. Ten model może pochwalić się automatycznym rozmrażaniem zarówno w chłodziarce, jak i zamrażarce.

Samsung RB37J502VB1 to lodówka do 2000 zł, która nie tylko spełni nasze wymagania co do funkcjonalności, ale również będzie efektownie prezentować się w kuchni.

Kliknij, by ocenić ten wpis!
[Total: 1 Average: 5]
+ posts

Specjalistka od sprzętów AGD. Skupia się na innowacyjnych rozwiązaniach, które znacząco przyspieszają i ułatwiają wykonywanie codziennych obowiązków domowych. Jako matka dwójki energicznych chłopców doskonale wie, jak ważne jest efektywne zarządzanie czasem i poszukiwanie funkcjonalnych udogodnień. W chwilach relaksu najchętniej sięga po filiżankę aromatycznej herbaty, której smak doskonale podkreślają jej ulubione ciasteczka korzenne.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *