Categories Sprzęt AGD

Wolnostojąca, a jednak zabudowana – lodówka na miarę Twoich potrzeb

Odpowiednio zaprojektowana lodówka, chociaż z nazwy jest wolnostojąca, świetnie może wtopić się w kuchenną zabudowę. Wcale nie musisz chować lodówki za frontami szafek, by cieszyć się elegancką zabudową w kuchni. Wystarczy wybrać właściwy model chłodziarki, który będzie pięknie prezentował się w Twojej kuchni, podkreślając jej charakter i sprawiając, że pomieszczenie będzie znacznie bardziej interesujące.

Zalety lodówek wolnostojących

Obecnie na rynku sprzętów AGD nie brakuje lodówek, które po prostu są ładne. Są one więc w stanie kuchennemu pomieszczeniu nadać szyku, ale również i sprawić, że będzie ono po prostu jeszcze bardziej oryginalne. Jeżeli chcesz, by lodówka w Twojej kuchni stanowiła mocny akcent, możesz zdecydować się na wybór modelu o nietypowym kolorze, ale i formie. Kiedy jednak stawiasz na elegancję, lepiej będzie wybrać lodówkę na przykład w kolorze inox, którą cechują proste, klasyczne kształty.

lodówka

Jak obudować lodówkę wolnostojącą?

Kiedy lodówkę wolnostojącą chcesz umieścić pomiędzy elementami kuchennej zabudowy, warto pamiętać o kilku zasadach, które sprawią, że będziesz w stanie użytkować ją w sposób bezpieczny i wygodny. Lodówka powinna znaleźć się jak najdalej od źródeł ciepła i nie być narażana na bezpośrednie działanie wpadających przez okno promieni słonecznych. Od tyłu powinno się jej zapewnić swobodny przepływ powietrza. Kluczową kwestią jest również jej odpowiednie wypoziomowanie.

Lodówka wolnostojąca nadająca się do zabudowy

Nowoczesne lodówki o pięknym wzornictwie mogą doskonale wkomponować się w każdą kuchenną przestrzeń. Właśnie dlatego nie ma konieczności chowania ich za kuchennymi frontami. Jednak to, że lodówka jest wolnostojąca, nie oznacza, że nie może stanowić elementu będącego częścią kuchennej zabudowy i musi przerywać jej ciąg. Wystarczy, że wybierzesz właściwy model lodówki, którego wykończenie pozwoli na umieszczenie jej w ciągu kuchennych szafek, by pomieszczenie zyskało szyku.

Wolnostojąca lodówka do zabudowy – jaką wybrać?

Lodówka, którą chcemy umieścić pomiędzy kuchenną zabudową, musi przede wszystkim perfekcyjnie się prezentować. Nowoczesne lodówki tego typu wyposażane są na przykład w efektowne oświetlenie, które może stanowić dodatkową dekorację w naszej kuchni. Nie zapominaj jednak i o praktycznych funkcjach, które powinna spełniać lodówka. W tym celu sprawdź, czy interesujący Cię model posiada np. system No Frost czy strefę chłodzenia idealną do przechowywania świeżych produktów.

wolnostojąca lodówka w zabudowie Lodówka Gorenje NRK6181PW4

Klasa efektywności energetycznej: F
Zużycie energii na rok (kWh): 294
Pojemność całkowita brutto (l): 292
System No-Frost: Tak
Instalacja: Wolnostojąca
Kolor: Biały
wolnostojąca lodówka w zabudowie
wolnostojąca lodówka w zabudowie Lodówka Bosch Serie 2 KGN33NLEB

Klasa efektywności energetycznej: E
Zużycie energii na rok (kWh): 237
Pojemność całkowita brutto (l): 292
System No-Frost: Tak
Instalacja: Wolnostojąca
Kolor: Srebrny/Szary
wolnostojąca lodówka w zabudowie
Kliknij, by ocenić ten wpis!
[Total: 0 Average: 0]
+ posts

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *