Nowoczesna kuchnia wymaga nowoczesnego sprzętu! Jak go wybrać?

Nowoczesna kuchnia wymaga nowoczesnego sprzętu! Jak go wybrać?

Nowoczesna kuchnia to nie tylko jej nowoczesny wygląd, to przede wszystkim funkcjonalne sprzęty, które, dzięki swoim innowacyjnym systemom i technologiom, ułatwiają nam kuchenne życie. To za ich sprawą możemy gotować szybciej i oszczędzać czas podczas sprzątania. Jak wybrać urządzenia AGD, które pozwolą nam maksymalnie wykorzystać nowoczesne funkcje?

Pieczenie i podgrzewanie

Piekarnik i mikrofalówka czy może kompaktowy sprzęt 2w1? W zależności od potrzeb, możliwości i wielkości Twojej kuchni, możesz zdecydować się na różne rozwiązania. Wybierając piekarnik, który w jak największym stopniu ma być przyjazny w użytkowaniu, zwróć uwagę na dostępne w nim automatyczne programy czyszczenia, które zaoszczędzą Ci trudu podczas mycia urządzenia. Kiedy pieczesz dużo i często, warto zainteresować się również piekarnikami, które umożliwiają Ci pieczenie dwóch potraw jednocześnie z wykorzystaniem dwóch różnych temperatur. Aby natomiast mikrofalówka była jak najbardziej funkcjonalna i dawała Ci jak najwięcej możliwości, sprawdź, czy posiada ona funkcję grilla oraz rozmrażania. Nowoczesna kuchenka mikrofalowa pozwoli Ci również gotować na parze.

nowoczesna kuchnia

Chłodzenie i mrożenie

Inteligentne lodówki dają Ci możliwość zdalnego sprawdzania ich zawartości na bieżąco z pomocą ukrytych w ich wnętrzu kamer. Wyposażone są one również w duże wyświetlacze, które nie tylko pozwolą Ci zarządzać codziennymi posiłkami, ale i planem dnia całej rodziny czy też zrobić listę zakupów, a nawet przemienią się w telewizor czy wyświetlacz multimedialny. Rewolucyjną funkcją, jeżeli natomiast chodzi o zamrażarkę, jest system No Frost. Lodówki Samsung z systemem No Frost nie wymagają rozmrażania, gdyż w ich zamrażalnikach nie gromadzi się w nich szron ani lód. Urządzenie pozostaje przez cały czas równie wydajne, a Ty oszczędzasz czas.

Zmywanie i oczyszczanie

Najnowsze zmywarki wyposażane są w specjalną dyszę natryskową, za sprawą której woda jeszcze równomierniej rozchodzi się po całej komorze zmywania. Ściana wodna zastępuje tradycyjny natrysk, dzięki czemu naczynia zmywane są szybciej i skuteczniej. W kwestii oczyszczania – tym razem powietrza – ważnym elementem jest też okap. Znalezienie skutecznego okapu nie jest trudne, jednak kluczową kwestią jest również jego głośność. Najnowsze okapy z systemem Power Ventilation są praktycznie bezgłośne. Komfort podczas gotowania jest jeszcze większy.

nowoczesna kuchnia Piekarnik Samsung NQ 50H5533 KS

Rodzaj: Piekarnik z kuchenką mikrofalową
Ilość komór: 1
Typ piekarnika: Piekarnik elektryczny
Objętość komory (l): 50
Sposób zabudowy: Do zabudowy w słupku
nowoczesna kuchnia
nowoczesna kuchnia Zmywarka Samsung DW 60M6050BB

Klasa efektywności energetycznej: A++
Pojemność znamionowa (kpl.): 14
Roczne zużycie energii (kWh/rok): 66
Roczne zużycie wody (litr/rok): 2940
Instalacja: Do zabudowy
nowoczesna kuchnia
nowoczesna kuchnia Lodówka Samsung RB31HER2CSA

Klasa efektywności energetycznej: A++
Roczne zużycie energii (kWh/rok): 257
Pojemność użytkowa chłodziarki (l): 206
Pojemność użytkowa zamrażarki (l): 98
Kolor: Metaliczny grafit
nowoczesna kuchnia
Kliknij, by ocenić ten wpis!
[Total: 1 Average: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *