Categories Sprzęt AGD

Odkurzacz pionowy Samsung Jet 70 – przewodnik po serii

W dzisiejszych czasach odkurzacz stał się niezbędnym sprzętem w każdym domu. Wybierając odpowiedni model, warto zwrócić uwagę na serię odkurzaczy Samsung Jet 70, która zaskakuje nowoczesnością, funkcjonalnością i wydajnością. Jest to seria odkurzaczy pionowych, które świetnie nadadzą się do codziennych porządków. W ofercie znajdują się trzy modele: Jet 70 easy, Jet 70 turbo  oraz Jet 70 complete.

Co oferują odkurzacz pionowe Samsung Jet 70?

Samsung Jet 70 to seria odkurzaczy pionowych, które są w stanie skutecznie zastąpić tradycyjne odkurzacze workowe i bezworkowe. Marka Samsung oferuje trzy modele z tej linii: Jet 70 easy, Jet 70 turbo oraz Jet 70 complete. Te modele mają kilka wspólnych cech:

  • Silnik Digital Inverter – to niezawodny i wysoce energooszczędny silnik, który zapewnia imponująca moc wejściową, wynoszącą do 410 W.
  • Technologia Jet Cyclone – optymalizuje przepływ powietrza, zapewniając dużą moc ssącą, a do tego wychwytuje drobne cząsteczki kurzu. Wszystko dzięki systemowi, który obejmuje 9 cyklonów i 27 wlotów powietrza, tworząc optymalną ścieżkę, która minimalizuje straty ssania.
  • System filtracji HEPA – każdy odkurzacz pionowy Samsung Jet 70 został wyposażony w 5-warstowy system filtracji HEPA, który wyłapuje nawet do 99,999% mikrocząsteczek, takich jak kurz czy alergeny. Dzięki temu mamy gwarancję, że do pomieszczenia trafia czyste powietrze.
  • Długi czas pracy – wszystkie odkurzacze Samsung Jet 70 wyposażono w wysokowydajne baterie o pojemności 2000 mAh, które zapewniają nawet do 40 minut ciągłego sprzątania.
  • Cyfrowy wyświetlacz – wyświetla wszystkie najważniejsze informacje związane z odkurzaczem. Dzięki niemu możemy w łatwy sposób sprawdzić poziom mocy lub zweryfikować rodzaj używanej szczotki.
  • Stacja ładująca typu „2 w 1” – można zamontować ją w dowolnym miejscu, np. na ścianie lub szafie albo korzystać z niej w formie wolnostojącej.
  • Pojemnik na kurz – każdy odkurzacz pionowy Samsung Jet 70 ma zamontowany zbiornik na kurz o pojemności 0,8 l. Można go bez trudu odłączyć od odkurzacza, opróżnić nad koszem i wymyć pod bieżącą wodą, by zachować czystość.
  • Lekka konstrukcja – wszystkie modele z serii Jet 70 ważą zaledwie 2,6 kg, dzięki czemu nie obciążają nadgarstka i gwarantują wygodę podczas odkurzania.
Odkurzacz pionowy Samsung VS15T7033R4 Jet 70 easy
Źródło: materiały marki Samsung

Odkurzacz pionowy Samsung Jet 70 easy, turbo i complete – czym się różnią?

Odkurzacze Samsung Jet 70 to nowoczesne urządzenia dostosowane do różnorodnych potrzeb użytkowników. Chociaż wszystkie trzy modele – easy, turbo i complete – mają wiele wspólnych funkcji, to jednak każdy z nich został zaprojektowany z myślą o innych priorytetach i zastosowaniach.

VS15T7033R4 – odkurzacz pionowy Samsung Jet 70 easy

Zaczynając od modelu Jet 70 easy, możemy z pewnością stwierdzić, że jest to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie prostotę obsługi połączoną z wysoką jakością. Wyposażony w wielostopniowy system filtracji HEPA odkurzacz gwarantuje dokładne usunięcie kurzu i alergenów z pomieszczenia. W wyposażeniu tego modelu znajdziemy elektroszczotkę Soft Action z antystatycznym włosiem, które efektywnie zbiera zanieczyszczenia nawet z twardych podłóg. Obrotowa głowica 180° z łatwością dotrze do każdego zakamarka. Odkurzacz pionowy Samsung Jet 70 easy ma kompaktowy rozmiar i ergonomiczną konstrukcję, co sprawia, że jest idealny dla małych mieszkań.

Odkurzacz pionowy Samsung VS15T7033R4 Jet 70 easy<br />
Odkurzacz pionowy Samsung VS15T7033R4 Jet 70 easy


Typ odkurzacza: 2w1
Moc (W): 410
Moc ssąca (W): 150
Ilość poziomów mocy: 3
Czas pracy (min): 40
Czas ładowania (min): 210
Pojemność zbiornika na kurz (l): 0.8
Wyposażenie: Szczotka Soft Action, Szczelinówka, Szczotka do kurzu, Ładowarka 2w1, Wymienna bateria
Odkurzacz pionowy Samsung VS15T7033R4 Jet 70 easy<br />

VS15T7031R1 – odkurzacz pionowy Samsung Jet 70 turbo

Dla tych, którzy poszukują największej mocy ssania, Samsung przygotował model Jet 70 turbo. Dzięki zaawansowanej technologii cyklonowej gwarantuje on skuteczne odkurzanie nawet najbardziej zabrudzonych powierzchni. W wyposażeniu znajduje się elektroszczotka, która wykonuje około 3750 obrotów na minutę, dzięki czemu doskonale radzi sobie zarówno na dywanach, jak i podłogach twardych. Jej głowica obraca się o 180°, co ułatwia zmianę kierunku i odkurzanie kątów. Co więcej, wystarczy jedno kliknięcie, aby odłączyć szczotkę i ją wyczyścić.

VS15T7036R5 – odkurzacz pionowy Samsung Jet 70 complete

Kolejny w ofercie producenta odkurzacz pionowy Samsung Jet 70 complete jest przeznaczony dla tych, którzy szukają uniwersalnego rozwiązania. W zestawie oprócz elektroszczotki Soft Action z antystatycznym włosiem znajduje się też elektroszczotka Turbo Action. Zbiera ona zanieczyszczenia zarówno z dywanów, jak i podłóg twardych. Wykonuje około 3750 obrotów na minutę, a dzięki temu, że jej głowica obraca się o 180° ułatwia odkurzanie każdego rogu. Ta elektroszczotka ma wbudowany silnik, dzięki któremu działa skutecznie na każdej powierzchni. Odkurzacz Samsung Jet 70 complete ma w swoim wyposażeniu również inne akcesoria, np. mini elektroszcztokę, szczelinówkę czy szczotkę do kurzu, które pozwalają na odkurzenie wszystkich powierzchni w mieszkaniu.

Podsumowanie

Seria odkurzaczy pionowych Samsung Jet 70 to połączenie nowoczesności, wydajności i funkcjonalności. Niezależnie od wybranego modelu, możemy być pewni, że szybko i skutecznie odkurzymy mieszkanie, pozbywając się kurzu i alergenów. Warto zainwestować w jakość, która przekłada się na komfort użytkowania i zdrowie.

Kliknij, by ocenić ten wpis!
[Total: 2 Average: 5]
+ posts

Specjalistka od sprzętów AGD. Skupia się na innowacyjnych rozwiązaniach, które znacząco przyspieszają i ułatwiają wykonywanie codziennych obowiązków domowych. Jako matka dwójki energicznych chłopców doskonale wie, jak ważne jest efektywne zarządzanie czasem i poszukiwanie funkcjonalnych udogodnień. W chwilach relaksu najchętniej sięga po filiżankę aromatycznej herbaty, której smak doskonale podkreślają jej ulubione ciasteczka korzenne.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *