Urządzamy dom: AGD do zabudowy

Urządzamy dom: AGD do zabudowy

Remont mieszkania jest często problematyczną kwestią. Wymaga nie tylko pomocy fachowców podczas wykonywania przeróbek, lecz także specjalistycznej wiedzy podczas wyboru odpowiedniego wyposażenia.

Na skróty - przejdź do wybranego akapitu: mniej

W naszym cyklu postanowiliśmy przyjrzeć się kwestii remontów, a w szczególności elementów do wyposażenia domów. Na pierwszy ogień wybraliśmy AGD do zabudowy, a w szczególności baterie do zlewozmywaków. Na co zwracać uwagę i gdzie robić zakupy? Postanowiliśmy to sprawdzić.

Duży wybór

Na rynku dostępny jest duży wybór produktów. Kwestia zakupu odpowiedniej baterii do zlewozmywaka jest o tyle problematyczna, że obok wielu dodatkowych opcji oferowanych przez producentów, musimy także wybrać odpowiedni design. Ten ostatni zależy na szczęście wyłącznie od konsumenta i nie wpływa znacząco na pracę sprzętu. Jednak by odpowiednio dobrać rozmiar AGD do zabudowy, jego wysokość, czy opcje montażu warto poprosić o pomoc specjalistę. Najczęściej sklepy oferujące sprzedaż baterii do zlewozmywaków oferują stacjonarną pomoc swoich konsultantów. Jednak przed samym zakupem powinniśmy zebrać odpowiednie informacje. Jakie?

Okap Samsung NK 24M1030IS Okap Samsung NK 24M1030IS
Obudowa Stal nierdzewna
Wysokość minimalna (cm) 18
Szerokość (cm) 59.8
Głębokość (cm) 28
Głębokość po wysunięciu (cm) 45.6
Średnica wylotu (cm) 12
Waga (kg) 6
Klasa efektywności energetycznej C
Lodówka Beko BU 1152 HCA Lodówka Beko BU 1152 HCA

Wysokość (cm) 82
Szerokość (cm) 59.8
Głębokość (cm) 54.5
Waga (kg) 32
Klasa efektywności energetycznej A+
Kuchenka mikrofalowa Samsung NQ50K5137KB Kuchenka mikrofalowa Samsung NQ50K5137KB

Rodzaj instalacji Do zabudowy
Pojemność (l) 50
Moc mikrofali (W) 900
Zabezpieczenie przed dziećmi tak
Grill nie
Rożen nie

Odpowiedni punkt sprzedaży

Wybrany przez nasz sprzęt AGD nie jest na szczęście tak problematyczny, byśmy sami nie mogli przygotować się do jego zakupu. Obok pobrania odpowiednich miar, czyli średnicy otworu montażowego, czy wysokości, na jakiej może znajdować się wylewka powinniśmy postawić także na odpowiedni punkt sprzedaży. Polecamy szczególnie sklepy internetowe (m.in. Maxelektro), które oferują pomoc specjalistów.

Kliknij, by ocenić ten wpis!
[Total: 1 Average: 5]

2 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *