Fenomen sklepów internetowych

Fenomen sklepów internetowych

Żyjemy w czasach dynamicznego rozwoju Internetu. Usługi oferowane online zalewają nas z każdej strony, proponując coraz to lepsze udogodnienia.

Na skróty - przejdź do wybranego akapitu: mniej

Początki Internetu wiązały się z nieufnością klientów, którzy niechętnie płacili za zamawiane towary z góry, obawiając się bezkarnych oszustów. Obecnie wielu ludzi nie wyobraża sobie robienia zakupów w inny sposób, niż przez Internet. Na czym polega fenomen zakupów online i czy wyobrażamy sobie powrót do tradycyjnych zakupów?

Wielki wybór

Główną zaletą zakupów przez Internet stał się przede wszystkim nieograniczony wybór. Od wycieczek zagranicznych, po małe AGD, w dowolnych opcjach i dodatkowych usługach. Tysiące sklepów i aukcji osób prywatnych zachęcają do składania zamówień. Wygoda, jaka oferowana jest przez zakupy online niemal całkowicie wypiera tradycyjne zakupy. Nie jest to zbyt śmiałe stwierdzenie, ponieważ wiele firm i osób decyduje się ograniczyć swoją działalność właśnie do Internetu. Dzięki niemu można nabyć nie tylko artykuły gospodarstwa domowego, lecz także żywność.

Alkomat Sentech AL 6000 Alkomat Sentech AL 6000

Rodzaj Alkomat podręczny
Wskaźniki Wyświetlacz LED
Zakres pomiaru (promil) Zakres pomiaru: 0.00 do 4.00 promili
Dokładność pomiarów (promile) Dziesiętne części promila
Czas przygotowania do pracy (s) 15 s
Sygnalizacja rozładowania baterii tak
Blender Amica BL 6014 1190246 Blender Amica BL 6014 1190246

Moc (W) 800
Końcówka miksująca Stalowa
Ostrza Stal nierdzewna
Regulacja prędkości tak
Ilość prędkości Płynna regulacja
Tryb pulsacyjny nie
Czajnik Amica KF 4031 Czajnik Amica KF 4031

Pojemność (l) 1.7
Minimalna ilość wody (l) 0.5
Moc grzałki (W) 2200
Regulacja temperatury nie
Filtr Antyosadowy

Atrakcyjne ceny

Wśród przyczyn fenomenu sklepów internetowych wymienić można również atrakcyjne ceny, które proponowane są przez sprzedawców. Wielu osobom nie trzeba udowadniać, że zakupy w sklepach stacjonarnych charakteryzują się wysokimi marżami, decydującymi o wysokich cenach sprzedaży. Właśnie dlatego konsumenci, którzy często muszą także dojechać do większego miasta w celu zakupu np. sprzętu AGD wolą zamówić go przez Internet, z mniej kosztowną opcją dostawy. Prognozuje się, że Internet będzie stale się rozwijał, proponując coraz bardziej nowoczesne formy usług.

Kliknij, by ocenić ten wpis!
[Total: 0 Average: 0]

1 Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *