Testujemy sprzęty AGD: firma Samsung

Testujemy sprzęty AGD: firma Samsung

Wybór odpowiedniego producenta sprzętu AGD nie jest wcale oczywisty. Na rynku funkcjonuje wiele firm, których produkty promowane są na najlepsze i najbardziej niezawodne. Jak jest w rzeczywistości?

Na skróty - przejdź do wybranego akapitu: mniej

Postanowiliśmy przeprowadzić serię testów, dzięki której przyjrzymy się poszczególnym ofertom producentów. Naszym pierwszym celem stała się pralka Samsung i to właśnie jej cechy zbadaliśmy w naszym teście. Jak wypadła w naszej ocenie oraz czy jest jej zakup jest opłacalny dla każdego?

Dostępność

Samsung to producent, który pochwalić może się dużym doświadczeniem w pracy na rynku. Jego produkty są dostępne na całym świecie i prezentują różne klasy wyrobów. Firma dba, by klienci mieli łatwy dostęp do swoich artykułów. W naszym teście Samsung poradził sobie znakomicie. W sprawdzanych przez nas punktach sprzedaży stacjonarnej oraz Internetowej (m.in. sklep Maxelektro) pralka Samsung znajdowała się w ofercie. Jej stopień zaawansowania oraz dodatkowe opcje pracy współgrały z cenami, jakie poszczególne sklepy proponowały klientom. Nasza ocena? Jeśli zależy Ci na ekonomicznej pralce, która posłuży przez lata Samsung jest dla Ciebie.

Płyta Indukcyjna Samsung NZ64M3NM1BB Płyta Indukcyjna Samsung
NZ64M3NM1BB


Wysokość (cm) 5.7
Szerokość (cm) 59
Głębokość (cm) 52
Wykonanie płyty Szkło ceramiczne
Ilość pól grzejnych 4
Rodzaj Płyta indukcyjna
Pralka Samsung WF60F4EEW2W Pralka Samsung WF60F4EEW2W

Wysokość (cm) 85
Szerokość (cm) 60
Głębokość (cm) 45
Waga (kg) 54
Pojemność znamionowa (kg) 6
Klasa efektywności energetycznej A+++
Piekarnik Samsung NV 75N5671RB Piekarnik Samsung NV 75N5671RB

Wysokość (cm) 59.5
Szerokość (cm) 59.5
Głębokość (cm) 56.6
Waga (kg) 47.2
Rodzaj Piekarnik
Klasa efektywności energetycznej A+

Ceny

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, ceny poszczególnych pralek Samsung zależały w dużej mierze od opcji produktu. Najbardziej podstawowe z nich swoje ceny zaczynały od 1000zł w zależności od miejsca sprzedaży. Na podstawie przeprowadzonego testu możemy polecić zakupy internetowe. W większości przypadków marże sklepów stacjonarnych znacząco odbiegały od tych, nakładanych przez sklepy online. Mówiąc prościej: były one zwyczajnie zawyżone.

Kliknij, by ocenić ten wpis!
[Total: 1 Average: 5]

2 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *