Categories Sprzęt AGD

5 cech nowoczesnych pralek, o których nie miałeś pojęcia

Czy zdajesz sobie sprawę z tego, że wcale nie musisz wstrzymywać prania, żeby dorzucić zapomnianą rzecz? Albo że możesz uruchomić pralkę smartfonem? Nowoczesne pralki oferują funkcje, o których jeszcze kilka lat temu nam się nie śniło. Dziś poznasz pięć, o których być może jeszcze nigdy nie słyszałeś.

Moc aktywnych bąbelków

Czy wiesz, że aktywna piana o wiele lepiej radzi sobie z usunięciem trudnych plam, niż ten sam detergent rozpuszczony w wodzie? Właśnie dlatego nowoczesne pralki są w stanie jeszcze przed rozpoczęciem cyklu połączyć wodę, powietrze i proszek lub płyn do prania, by stworzyć miliony bąbelków, które nawet w niskich temperaturach pozbędą się wszystkich zabrudzeń. Ta technologia pozwala Ci cieszyć się najlepszymi efektami prania, dbać o ubrania oraz oszczędzać energię.

nowoczesne pralki

Dokładanie ubrań bez przerywania prania

Jeżeli wydaje Ci się, że funkcja wstrzymania prania to niezwykle wygodna opcja, dzięki której do rozpoczętego już prania możesz dorzucić zapomnianą rzecz, to masz rację. Ale nie do końca. Istnieją już bowiem o wiele sprytniejsze rozwiązania. Przykładowo ładowane od frontu pralki Samsung nierzadko są wyposażane w dodatkowe małe drzwiczki, które pozwalają Ci na dorzucenie części garderoby, która powinna była trafić do prania.

Aplikacja dla zdalnego zarządzania praniem

Aplikacje na smartfony pozwalają nam sterować już większością urządzeń w inteligentnych domach. A więc dlaczego miałby nie pomagać nam w uruchomieniu pralki? Za każdym razem, gdy nie jesteś pewien, jaki program dobrać do rodzaju załadunku, Twój telefon może zrobić to za Ciebie. Co więcej, specjalna aplikacja pozwala Ci na zdalne włączenie pralki lub jej zaprogramowanie tak, by rozpoczęła pranie o wybranym przez nas czasie.

Eco czyszczenie, by pranie zawsze było świeże i pachnące

Pralka, jak i każdy inny sprzęt AGD, potrzebuje czyszczenia. Jednak tylko najnowocześniejsze urządzenia posiadają specjalne programy, które samowystarczalnie czyszczą bęben, membranę oraz szybę z wszelkich pozostałości po praniu. System Eko czyszczenie bębna+, stosowany w pralkach Samsung, za sprawą odpowiednich obrotów bębna i wysokiej temperatury wody eliminuje nawet 99% bakterii odpowiedzialnych za nieprzyjemne zapachy.

nowoczesne pralki Pralka Samsung WW90T504DAT

Klasa efektywności energetycznej: A
Pojemność wsadu pralki (kg): 9
Maksymalna prędkość wirowania (obr/min): 1400
Poziom hałasu (dB): 72
Zużycie energii na 100 cykli (kWh): 49
nowoczesne pralki Pralka Samsung WF18T8000GV

Klasa efektywności energetycznej: C
Pojemność wsadu pralki (kg): 18
Maksymalna prędkość wirowania (obr/min): 1100
Poziom hałasu (dB): 72
Zużycie energii na 100 cykli (kWh): 46
Kliknij, by ocenić ten wpis!
[Total: 0 Average: 0]
+ posts

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *