Ranking lodówek z systemem No Frost

Ranking lodówek z systemem No Frost

Szron i lód, które nieustannie gromadzą się wewnątrz lodówki powodują, że nasz sprzęt staje się mniej wydajny i trudniejszy do utrzymania w czystości. Jeżeli jesteś już zmęczony regularnym i uciążliwym rozmrażaniem lodówki zastanów się nad kupnem modelu z technologią No Frost, dzięki której szron natychmiast się skrapla i nie osadza się na ściankach. System No Frost wpływa także na wygląd komory zamrażania. Przechowywane w niej produkty nie są oszronione, nie przyklejają się do pozostałych i nie ma żadnych trudności, aby po nie sięgnąć. Funkcja No Frost obniża również pobór prądu. 

W sprzedaży można znaleźć różnorodne modele z funkcją No Frost. Co ważne systemy No Frost nie powodują wielkiego wzrostu ceny, można znaleźć je w modelach zaczynających się już od 1000 zł. Lodówki z systemem No Frost wyposażone są także w inne przydatne funkcje takie jak funkcja szybkiego chłodzenia, komora świeżości czy kontrola wilgotności. 

Sprawdź nasz ranking lodówek Samsung No-Frost

Lodówka Samsung BRB260010WW

Nasz ranking lodówek No Frost otwiera model Samsung BRB260010WW. Ten model lodówki posiada pełną technologię No Frost, dzięki której znika nam problem szronu gromadzącego się zarówno w chłodziarce, jak i zamrażalniku. Jest to chłodziarko-zamrażarka o dużej pojemności, która zaspokoi potrzeby nawet większej rodziny. Posiada funkcję Space Max, która charakteryzuje się cieńszymi niż w tradycyjnej lodówkach ściankami. Dzięki takiej funkcji wewnątrz lodówki znajduje się więcej powierzchni użytkowej. Dodatkowym plusem jest fakt, iż ten sprzęt AGD Samsung ma podwyższoną żywotność i jest bardzo trwały. Może więc posłużyć nam dłużej niż inne lodówki. 

lodówki z systemem No Frost

Lodówka Samsung RS68N8321S9

Ten model lodówki polecany jest osobom, które szukają sprzętu o nowoczesnym wzornictwie połączonym z funkcjonalnością. Jest to lodówka bezszronowa, dzięki czemu żywność zachowuje więcej wartości odżywczych, pozostaje dłużej świeża i ma pyszny smak. Lodówka Samsung ma wbudowany dystrybutor schłodzonej wody oraz przeźroczystą kostkarkę ClearView. Lodówka posiada przydatną funkcję „wakacje” czyli możliwość przejścia na energooszczędny tryb podczas dłuższej nieobecności w domu.

Lodówka Samsung RB37J5010SA

Lodówka Samsung RB29FSRNDSA to model ze średniej półki cenowej, wyposażony w technologię No Frost, dzięki której można pożegnać się raz na zawsze z rozmrażaniem urządzenia. Sprzęt ten również wyposażono w funkcję Space Max. Jest to chłodziarko-zamrażarka z wydajną pracą kompresora, która pozwala zaoszczędzić na opłatach za prąd.

Lodówka Samsung RB33J8797S4

Model Samsung RB33J8797S4 (Aktualnie Brak) to nowoczesna chłodziarko-zamrażarka z pełną technologią No Frost, dzięki czemu łatwo utrzymać ją w czystości i jedzenie pozostaje na długi czas świeże. Sprzęt ten wyróżnia się luksusowym wyglądem oraz unikalnymi funkcjami. Jedną z nich jest wzornictwo Kitchen Fit, która sprawia, że lodówka idealnie wkomponuje się w zabudową meblową.

Lodówka Samsung RB33J3230BC

Szukając chłodziarko-zamrażarki z funkcją No Frost warto również rozważyć model Samsung RB33J3230BC. Jest to lodówka działająca w oparciu o wydajną technologię Digital Inverter. Model został wyposażony w funkcję Multiflow, czyli system obiegu chłodnego powietrza, odpowiedzialny za utrzymanie równomiernej temperatury w całej komorze chłodziarki.

lodówki z systemem No Frost Lodówka Samsung BRB 260010WW

Klasa efektywności energetycznej: A+
Pojemność użytkowa chłodziarki (l): 196
Pojemność użytkowa zamrażarki (l): 71
Technologia No Frost: tak
Rodzaj: do zabudowy
Kolor: Biały
lodówki z systemem No Frost
lodówki z systemem No Frost Lodówka side by side Samsung RS 68N8321S9

Klasa efektywności energetycznej: A++
Pojemność użytkowa chłodziarki (l): 407
Pojemność użytkowa zamrażarki (l): 210
Space Max: tak
Technologia No Frost: tak
Kolor: Inox
lodówki z systemem No Frost
lodówki z systemem No Frost Lodówka Samsung RB37J5010SA

Klasa efektywności energetycznej: A+
Roczne zużycie energii (kWh/rok): 314
Pojemność użytkowa chłodziarki (l): 269
Pojemność użytkowa zamrażarki (l): 98
Technologia No Frost: tak
Kolor: Stal nierdzewna
lodówki z systemem No Frost
lodówki z systemem No Frost Lodówka Samsung RB33J8797S4

Klasa efektywności energetycznej: A++
Roczne zużycie energii (kWh/rok): 253
Pojemność użytkowa chłodziarki (l): 218
Pojemność użytkowa zamrażarki (l): 110
Technologia No Frost: tak
Kolor: Stal nierdzewna
lodówki z systemem No Frost
lodówki z systemem No Frost Lodówka Samsung RB33J3230BC

Klasa efektywności energetycznej: A+
Roczne zużycie energii (kWh/rok): 280
Pojemność użytkowa chłodziarki (l): 230
Pojemność użytkowa zamrażarki (l): 98
Technologia No Frost: tak
Kolor: Czarny
lodówki z systemem No Frost
Kliknij, by ocenić ten wpis!
[Total: 1 Average: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *