Categories Sprzęt AGD

Ranking lodówek z systemem No Frost

Szron i lód, które nieustannie gromadzą się wewnątrz lodówki powodują, że nasz sprzęt staje się mniej wydajny i trudniejszy do utrzymania w czystości. Jeżeli jesteś już zmęczony regularnym i uciążliwym rozmrażaniem lodówki zastanów się nad kupnem modelu z technologią No Frost, dzięki której szron natychmiast się skrapla i nie osadza się na ściankach. System No Frost wpływa także na wygląd komory zamrażania. Przechowywane w niej produkty nie są oszronione, nie przyklejają się do pozostałych i nie ma żadnych trudności, aby po nie sięgnąć. Funkcja No Frost obniża również pobór prądu. 

W sprzedaży można znaleźć różnorodne modele z funkcją No Frost. Co ważne systemy No Frost nie powodują wielkiego wzrostu ceny, można znaleźć je w modelach zaczynających się już od 1000 zł. Lodówki z systemem No Frost wyposażone są także w inne przydatne funkcje takie jak funkcja szybkiego chłodzenia, komora świeżości czy kontrola wilgotności. 

Sprawdź nasz ranking lodówek Samsung No-Frost

Lodówka Samsung BRB260010WW (model aktualnie niedostępny)

Nasz ranking lodówek No Frost otwiera model Samsung BRB260010WW. Ten model lodówki posiada pełną technologię No Frost, dzięki której znika nam problem szronu gromadzącego się zarówno w chłodziarce, jak i zamrażalniku. Jest to chłodziarko-zamrażarka o dużej pojemności, która zaspokoi potrzeby nawet większej rodziny. Posiada funkcję Space Max, która charakteryzuje się cieńszymi niż w tradycyjnej lodówkach ściankami. Dzięki takiej funkcji wewnątrz lodówki znajduje się więcej powierzchni użytkowej. Dodatkowym plusem jest fakt, iż ten sprzęt AGD Samsung ma podwyższoną żywotność i jest bardzo trwały. Może więc posłużyć nam dłużej niż inne lodówki. 

lodówki z systemem No Frost

Lodówka Samsung RS68N8321S9 (model aktualnie niedostępny)

Ten model lodówki polecany jest osobom, które szukają sprzętu o nowoczesnym wzornictwie połączonym z funkcjonalnością. Jest to lodówka bezszronowa, dzięki czemu żywność zachowuje więcej wartości odżywczych, pozostaje dłużej świeża i ma pyszny smak. Lodówka Samsung ma wbudowany dystrybutor schłodzonej wody oraz przeźroczystą kostkarkę ClearView. Lodówka posiada przydatną funkcję „wakacje” czyli możliwość przejścia na energooszczędny tryb podczas dłuższej nieobecności w domu.

Lodówka Samsung RB37J5010SA (model aktualnie niedostępny)

Lodówka Samsung RB29FSRNDSA to model ze średniej półki cenowej, wyposażony w technologię No Frost, dzięki której można pożegnać się raz na zawsze z rozmrażaniem urządzenia. Sprzęt ten również wyposażono w funkcję Space Max. Jest to chłodziarko-zamrażarka z wydajną pracą kompresora, która pozwala zaoszczędzić na opłatach za prąd.

Lodówka Samsung RB33J8797S4 (model aktualnie niedostępny)

Model Samsung RB33J8797S4 to nowoczesna chłodziarko-zamrażarka z pełną technologią No Frost, dzięki czemu łatwo utrzymać ją w czystości i jedzenie pozostaje na długi czas świeże. Sprzęt ten wyróżnia się luksusowym wyglądem oraz unikalnymi funkcjami. Jedną z nich jest wzornictwo Kitchen Fit, która sprawia, że lodówka idealnie wkomponuje się w zabudową meblową.

Lodówka Samsung RB33J3230BC (model aktualnie niedostępny)

Szukając chłodziarko-zamrażarki z funkcją No Frost warto również rozważyć model Samsung RB33J3230BC. Jest to lodówka działająca w oparciu o wydajną technologię Digital Inverter. Model został wyposażony w funkcję Multiflow, czyli system obiegu chłodnego powietrza, odpowiedzialny za utrzymanie równomiernej temperatury w całej komorze chłodziarki.

lodówki z systemem No Frost Lodówka Samsung RB34T600EBN

Klasa efektywności energetycznej: E
Zużycie energii na rok (kWh): 254
Poziom hałasu (dB): 35
Pojemność całkowita netto (l): 344
Technologia No Frost: tak
Kolor: Czarny
lodówki z systemem No Frost
lodówki z systemem No Frost Lodówka Samsung Bespoke RB38A6B2E22

Klasa efektywności energetycznej: E
Zużycie energii na rok (kWh): 264
Poziom hałasu (dB): 35
Pojemność całkowita brutto (l): 390
Technologia No Frost: tak
Kolor: Czarny
lodówki z systemem No Frost
lodówki z systemem No Frost Lodówka Samsung RB38T776CB1

Klasa efektywności energetycznej: C
Zużycie energii na rok (kWh): 169
Poziom hałasu (dB): 35
Pojemność całkowita brutto (l): 390
Technologia No Frost: tak
Kolor: Grafitowa stal
lodówki z systemem No Frost
Kliknij, by ocenić ten wpis!
[Total: 1 Average: 5]
+ posts

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *