Categories Sprzęt AGD

Zaplanuj zakupy z inteligentną lodówką

Samsung to wiodący na rynku lider sprzętu AGD i RTV. Szeroki asortyment, wysokiej klasy parametry, a także modny design charakteryzują wszystkie produkty tej marki. Dzięki temu od wielu lat podbijają rynek Polski. Niezwykle dużą popularnością cieszą się lodówki Samsung. Klienci doceniają je ze względu na innowacyjne rozwiązania technologiczne, dzięki którym są one przede wszystkim niezwykle funkcjonalne.

Do jakiej kuchni pasują lodówki Samsung?

Niewątpliwą zaletą jest fakt, że chłodziarki Samsung pasują do każdej kuchni. Wiele z nich ma prosty i nowoczesny wygląd, ale znaleźć można w ofercie również bardziej innowacyjne modele. Z myślą o dużej przestrzeni kuchennej została zaprojektowana lodówka Samsung Family Hub, która łączy wysokiej klasy wykonanie z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań z zakresu chłodnictwa. 

Samsung to nie tylko srebrna lodówka, może być także czarna lub biała. Lodówki dostępne są też w różnych rozmiarach.

lodówka Samsung Family Hub

Inteligentne rozwiązanie – lodówka Samsung RS 68N8941SL

Uwagę zwraca już elegancki wygląd chłodziarki, jednak inteligentna lodówka Samsung Family Hub to coś więcej niż modny design. Idealne rozwiązanie dla wszystkich osób, które cenią innowację technologiczną. Lodówki Samsung Family Hub to tak naprawdę centrum zarządzania zaopatrzeniem domu. Lodówka posiada wbudowane wewnątrz kamery, które robią zdjęcia i przesyłają do telefonu. Dzięki temu łatwo zaplanować zakupy, aby zaopatrzyć lodówkę. 

Technologie wbudowane w chłodziarce Samsung RS 68N8941SL Family Hub to:

  • Precise Chef Cooling™ – gwarantuje świeżość oraz zachowanie aromatu produktów,
  • Metal Cooling – pozwala na utrzymanie stałej temperatury nawet podczas wielokrotnego otwierania i zamykania drzwi lodówki w krótkim czasie,
  • Twin Cooling Plus™ – innowacyjne rozwiązanie pozwalające na zoptymalizowanie temperatury i wilgotności w lodówce oraz zamrażarce. Zachowuje przez dłuższy czas soczystą i świeżą żywnością,
  • SpaceMax™ – technologia zwiększająca pojemność lodówki,
  • SmartThings – wbudowana aplikacja pozwalająca na zarządzanie pozostałymi urządzeniami marki Samsung w domu, np. sterowanie czasem pracy pralki, jaki pozostał do końca prania lub zaprogramowanie sprzątania,
  • Smart View – ekran lodówki, który na wybrany czas może stać się telewizorem lub odtwarzaczem multimedialnym z dostępem do Wi-Fi. Rewelacyjne rozwiązanie, by oglądać ulubione programy podczas gotowania czy spożywania posiłku.

Dla każdego, komu zależy na optymalnych warunkach do przechowywania jedzenia i wszelkich produktów spożywczych, technologie stosowane w lodówkach Samsung są doskonałym rozwiązaniem. Zapewnią żywności naturalny smak, zapach i wygląd na długo. Innowacyjne rozwiązania zastosowane w lodówkach Samsung ułatwią organizację pracy i funkcjonowanie całego domu.

lodówka Samsung Family Hub Lodówka side by side Samsung RF65A977FSG

Klasa efektywności energetycznej: F
Pojemność całkowita brutto (l): 637
Funkcje: kostkarka do lodu, dyspenser wody, Family Hub, View Inside, Tryb wakacyjny, Półka na wino
lodówka Samsung Family Hub
Kliknij, by ocenić ten wpis!
[Total: 0 Average: 0]
+ posts

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *