Categories Sprzęt AGD

Nowoczesna kuchnia wymaga nowoczesnego sprzętu! Jak go wybrać?

Nowoczesna kuchnia to nie tylko jej nowoczesny wygląd, to przede wszystkim funkcjonalne sprzęty, które, dzięki swoim innowacyjnym systemom i technologiom, ułatwiają nam kuchenne życie. To za ich sprawą możemy gotować szybciej i oszczędzać czas podczas sprzątania. Jak wybrać urządzenia AGD, które pozwolą nam maksymalnie wykorzystać nowoczesne funkcje?

Pieczenie i podgrzewanie

Piekarnik i mikrofalówka czy może kompaktowy sprzęt 2w1? W zależności od potrzeb, możliwości i wielkości Twojej kuchni, możesz zdecydować się na różne rozwiązania. Wybierając piekarnik, który w jak największym stopniu ma być przyjazny w użytkowaniu, zwróć uwagę na dostępne w nim automatyczne programy czyszczenia, które zaoszczędzą Ci trudu podczas mycia urządzenia. Kiedy pieczesz dużo i często, warto zainteresować się również piekarnikami, które umożliwiają Ci pieczenie dwóch potraw jednocześnie z wykorzystaniem dwóch różnych temperatur. Aby natomiast mikrofalówka była jak najbardziej funkcjonalna i dawała Ci jak najwięcej możliwości, sprawdź, czy posiada ona funkcję grilla oraz rozmrażania. Nowoczesna kuchenka mikrofalowa pozwoli Ci również gotować na parze.

nowoczesna kuchnia

Chłodzenie i mrożenie

Inteligentne lodówki dają Ci możliwość zdalnego sprawdzania ich zawartości na bieżąco z pomocą ukrytych w ich wnętrzu kamer. Wyposażone są one również w duże wyświetlacze, które nie tylko pozwolą Ci zarządzać codziennymi posiłkami, ale i planem dnia całej rodziny czy też zrobić listę zakupów, a nawet przemienią się w telewizor czy wyświetlacz multimedialny. Rewolucyjną funkcją, jeżeli natomiast chodzi o zamrażarkę, jest system No Frost. Lodówki z systemem No Frost nie wymagają rozmrażania, gdyż w ich zamrażalnikach nie gromadzi się w nich szron ani lód. Urządzenie pozostaje przez cały czas równie wydajne, a Ty oszczędzasz czas.

Zmywanie i oczyszczanie

Najnowsze zmywarki wyposażane są w specjalną dyszę natryskową, za sprawą której woda jeszcze równomierniej rozchodzi się po całej komorze zmywania. Ściana wodna zastępuje tradycyjny natrysk, dzięki czemu naczynia zmywane są szybciej i skuteczniej. W kwestii oczyszczania – tym razem powietrza – ważnym elementem jest też okap. Znalezienie skutecznego okapu nie jest trudne, jednak kluczową kwestią jest również jego głośność. Najnowsze okapy z systemem Power Ventilation są praktycznie bezgłośne. Komfort podczas gotowania jest jeszcze większy.

nowoczesna kuchnia Piekarnik elektryczny Amica ED 97619VBA+ X-TYPE STEAM

Rodzaj piekarnika: Piekarnik elektryczny z funkcją pary
Objętość komory (l): 77
Termoobieg: Tak
Rodzaj sterowania: Elektroniczne - Dotykowe
Sposób zabudowy: Do zabudowy w słupku
nowoczesna kuchnia
nowoczesna kuchnia Zmywarka Bosch Serie 4 SMV4ECX23E

Klasa efektywności energetycznej: C
Pojemność znamionowa (kpl.): 14
Zużycie wody na cykl (l): 9
Zużycie energii na 100 cykli (kWh): 75
Instalacja: Do zabudowy
nowoczesna kuchnia
nowoczesna kuchnia Lodówka Samsung Bespoke RB38A7B6AAP

Klasa efektywności energetycznej: A
Roczne zużycie energii (kWh/rok): 108
Pojemność całkowita brutto (l): 387
NoFrost: Tak
Kolor: Metaliczny grafit
nowoczesna kuchnia
Kliknij, by ocenić ten wpis!
[Total: 1 Average: 5]
+ posts

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *